Aktualności

Program lojalnościowy!

Lojalność się opłaca!
Od 06-09-2017 wprowadzamy karty lojalnościowe dla naszych klientów. Za każde 10 zł wydane na dekoracje cukiernicze: figurki, kwiaty, liście, opłatki tortowe, posypki, masy cukrowe i barwniki spożywcze, posiadacz karty otrzyma pieczątkę. A z okazji 10 pieczątki - prezent!
Jest wiele okazji do świętowania, a w MiDio oferujemy dekoracje cukiernicze na każdą z nich.
Uwaga: produkty w cenach promocyjnych nie są wliczane do programu lojalnościowego. Karta jest ważna przez rok (liczony od pierwszego zakupu).
Zapraszamy do MiDio!

Indywidualne opłatki na torty!

W naszej ofercie pojawiły się indywidualne opłatki na torty, dzięki którym udekorujecie tort zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Może się na nim znaleźć dosłownie wszystko, co tylko sobie wymarzycie: zdjęcie dziecka, bohater filmu czy bajki, obrazek związany z hobby, logo firmy. Na życzenie stworzymy idealny opłatek na tort, odpowiedni do okazji i zgodny z upodobaniami każdego klienta. Indywidualny opłatek na tort to prosta, a jednocześnie wyjątkowa dekoracja. Zapraszamy!

Konkurs "WIOSENNE BABECZKI"

Na powitanie wiosny 19.03.2016 razem z radomskim Centrum Helen Doron zorganizowaliśmy konkurs cukierniczy pod hasłem "WIOSENNE BABECZKI". Nasza firma zapewniła uczniom szkoły językowej wszystkie materiały potrzebne do konkursu. Zadaniem dzieci było udekorowanie babeczek. Wszyscy uczestnicy wykazali się niesamowitą kreatywnością, wyobraźnią i zaangażowaniem, a my obserwowaliśmy ich pracę z prawdziwą przyjemnością.

Jak dekorować wypieki stosownie do okazji

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz artykuł o dekorowaniu wypieków, który ukazał się na portalu cozadzien.pl oraz w tygodniku "7 dni" 4 marca 2016. Mamy nadzieję, że okaże się pomocny i będzie dla Państwa źródłem inspiracji. Przypominamy, że zawsze możecie Państwo liczyć na naszą poradę dotyczącą wypieków.

http://www.cozadzien.pl/wiadomosci/radom/31981.html

Miłej lektury i udanych wypieków :)

Święto chleba!

7 września 2015 roku mieliśmy przyjemność po raz pierwszy pojawić się na Święcie Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej jako jeden ze sponsorów. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy część naszego asortymentu, a konktretnie dekoracje cukiernicze. Wydarzenie spełniło nasze oczekiwania.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do naszej stałej siedziby.

Sing Along

Edukacja to jedna z najważniejszych dziedzin naszego życia. Od jej jakości zależy przyszłość nas wszystkich. Kierując się tą myślą postanowiliśmy udzielić pomocy finansowej w organizacji II Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Angielskiej „Sing Along”, który odbył się 08.04.2014 w PSP nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu. Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy występy dzieci.  Ich poziom utwierdził nas w przekonaniu, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w rozwój kolejnych pokoleń. Wszystkim uczestnikom Festiwalu życzymy wielu sukcesów oraz radości z postępów w nauce.

Tłusty czwartek

Wkrótce zaczniemy przygotowywać się do Wielkanocy. Zanim jednak Środa Popielcowa przypomni nam gorzką prawdę o naszym ziemskim losie, czekają nas jeszcze przyjemności ostatniego tygodnia karnawału, a więc szalona zabawa w ostatki, a wcześniej beztroskie obżarstwo w tłusty czwartek.

Już w starożytności ucztowaniem żegnano zimę i witano nadejście wiosny. W tradycji chrześcijańskiej głównym celem było najedzenie się do syta przed nadchodzącym postem. Wówczas pączek, główny bohater tłustego dnia, przygotowywany był z ciasta chlebowego nadziewanego słoniną. Pączek w wersji słodkiej zawitał do Polski w XVI wieku jako racuch czy pampuch, a w obecnym kształcie pojawił się w XIX wieku. Nadziewany marmoladą, konfiturą, budyniem, likierem, lukrowany, dekorowany kandyzowaną skórką pomarańczową, posypany cukrem pudrem czy polany czekoladą, każda z tych wersji warta jest popełnienia grzechu nieumiarkowania w jedzeniu…

Poza tym, jeśli ktoś nie zje ani jednego pączka w tłusty czwartek, czekają go same niepowodzenia. Widać jesteśmy przesądnym narodem, gdyż podobno w tym jednym dniu Polacy potrafią zjeść około 100 000 000 pączków! Na szczęście w tłusty czwartek jesteśmy zwolnieni z liczenia kalorii.

Walentynki

Z walentynkami wiąże się wiele legend. Według jednej z nich Walenty był rzymskim duchownym, żyjącym w III wieku. Panujący wówczas cesarz zabronił młodym legionistom zawierania związków małżeńskich. Walenty, pomimo zakazu, udzielał ślubów żołnierzom i ich wybrankom, za co został wtrącony do więzienia i stracony właśnie 14 lutego. Inna legenda mówi o młodzieńcu, który za pomoc chrześcijanom został skazany na śmierć. Przed egzekucją napisał do ukochanej list, podpisując go oczywiście „Twój Walenty”. W Polsce obchodzimy walentynki od lat 90 ubiegłego stulecia. Dzień zakochanych przyjął się w naszej kulturze doskonale, pomimo istnienia słowiańskiego święta miłości, czyli Sobótki. Z całą pewnością warto poznawać inne kultury i czerpać z nich wszystko to, co może uczynić nasze życie lepszym, piękniejszym, ciekawszym. Nie zapominajmy jednak o własnych tradycjach i zwyczajach, gdyż są one ważną częścią naszego dziedzictwa. Nie naśladujmy ślepo innych narodów.  Nie ma takiej potrzeby, gdyż nasza kultura jest równie bogata i możemy być z niej dumni. Mocnym argumentem przeciwko walentynkom jest ich komercyjność. Miłości nie da się przecież zmierzyć ilością prezentów, a kartkę z gotowym wierszem trudno uznać za wyraz uczucia. Lepszym pomysłem jest napisanie własnego wiersza. Może nie będzie zbyt zgrabny, ale za to słowa popłyną prosto z serca. Miłość bez wątpienia jest jedną z największych wartości i jeden dzień w roku nie wystarczy, żeby o nią zadbać. Pamiętajmy codziennie o tych, których kochamy, troszczmy się o nich, okazujmy im nasze uczucie. A walentynki potraktujmy z przymrużeniem oka.

 

Witamy na naszej nowej stronie

Z ogromną radością otwieramy naszą stronę internetową, dzięki której będziemy mieli większą możliwość komunikowania się z naszymi obecnymi i potencjalnymi kontrahentami.

Korzystając z okazji chcemy podziękować wszystkim naszym dostawcom i odbiorcom za dotychczasową współpracę, a także wyrazić nadzieję,
że w przyszłości będzie ona jeszcze bardziej owocna i satysfakcjonująca.

Zachęcamy również wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nasza ofertą i do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy szczerze przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu same korzyści.

O firmie

Jesteśmy radomską firmą zajmującą się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii w surowce, opakowania i dekoracje.

Naszą ofertę kierujemy również do Klientów detalicznych.

Nasza firma istnieje od 01.09.2012 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Stale poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań i możliwości, jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • Surowce i dodatki do pieczywa, ciast, tortów, deserów
  • Przyprawy i aromaty
  • Przetwory owocowe
  • Mieszanki cukiernicze
  • Dekoracje cukiernicze
  • Barwniki spożywcze
  • Masa cukrowa
  • Indywidualne opłatki na torty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Kontakt

MiDio
Grzegorz Zdral

ul. Polna 45

 

26-600 Radom

tel. 48 330 99 40

 

e-mail: midio@midio.eu

Pon. - czw. 8:00 - 16:00 Pt. 8:00 - 18:00