O firmie

MiDio zajmuje się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii w surowce, opakowania i dekoracje. Prowadzimy także sprzedaż detaliczną.

Nasza firma istnieje od 01.09.2012 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Stale poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań i możliwości, jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, aby odpowiadać na potrzeby odbiorców i zapewnić im kompleksową obsługę. Zdobyte przez nas doświadczenie i wiedza są gwarancją naszego profesjonalizmu. Zaangażowanie i indywidualne traktowanie każdego odbiorcy to nasze priorytety. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z kontrahentami, opartych na wzajemnym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy.
Mamy świadomość odpowiedzialności za sprzedawane przez nas towary, w związku z tym zwracamy szczególną uwagę na ich jakość oraz zapewniamy optymalne warunki ich przechowywania. Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają odpowiednie atesty i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Nasi dostawcy to firmy wiarygodne i cieszące się uznaniem. Jednocześnie oferujemy produkty w rozsądnych przedziałach cenowych, zapewniając naszym klientom wybór zgodny z ich oczekiwaniami.

W naszych działaniach zawsze kierujemy się uczciwością i staramy się o pozytywne nastawienie w każdej sytuacji.

Wszyscy klienci są dla nas ważni. Także klienci detaliczni mogą zawsze liczyć u nas na miłą obsługę, pomoc i poradę.

O firmie

Jesteśmy radomską firmą zajmującą się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii w surowce, opakowania i dekoracje.

Naszą ofertę kierujemy również do Klientów detalicznych.

Nasza firma istnieje od 01.09.2012 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Stale poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań i możliwości, jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • Surowce i dodatki do pieczywa, ciast, tortów, deserów
  • Przyprawy i aromaty
  • Przetwory owocowe
  • Mieszanki cukiernicze
  • Dekoracje cukiernicze
  • Barwniki spożywcze
  • Masa cukrowa
  • Indywidualne opłatki na torty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Kontakt

MiDio
Grzegorz Zdral

ul. Polna 45

 

26-600 Radom

tel. 48 330 99 40

 

e-mail: midio@midio.eu

Pon. - czw. 8:00 - 16:00 Pt. 8:00 - 18:00